Sponzoři

KeypackJsme firma nabízející servis v oblasti průmyslových balení a jejich následnou výrobu.Nosným programem je výroba unikátního materiálu Kartonplastu/Tekpol (komůrkový PP) a jeho zpracování (tvarový výsek, potisk, svařování). V našem výrobním programu najdete více komodit od výroby deskových materiálů až po vstřikované výlisky.

Mivvy

Společnost mivvy a.s. byla založena v roce 2007 z iniciativy českých investorů a zabývá se výrobou a distribucí svítidel LED. Většinu výrobků dnes vyvíjíme a vyrábíme v České republice, a to ve spolupráci s renomovanými technologickými partnery. Úsilí směřujeme jak do vlastních designů a návazně k případným individuálním požadavkům zákazníků na vzhled a parametry svítidel, tak i na moderní systémy jejich napájení a řízení. Při výrobě svítidel používáme hliník, a to pro jeho tvárnost, snadnou opracovatelnost a nízkou hmotnost. Každé svítidlo je prakticky originál, vzniklý převážně z ruční výroby, kompletace a adjustace. Elektrotechnické komponenty, jako například moduly LED, tištěné obvody, nebo světelné zdroje LED a CFL obstarává, vyrábí a kompletuje naše partnerská výrobní a tradingová společnost mivvy ENERGY Co. Ltd. se sídlem v čínském Shenzhenu. Díly některých svítidel, například světelných panelů nebo vybraných vestavných modelů, jsou sice vyráběny v ČLR, jejich povrchová úprava, osazení čipy LED, kompletace a odzkoušení však probíhají v České republice.

Plzeňský kraj
Pk1-web

Partneři závodu:

SDH Kožlany
rodiče členů oddílu Kometa Kralovice

Ustocesu_logo_pantone_zelenatoiZaketZihelskystatek_90x50-300dpiLogo_lesy-cr1Postovni-sporitelna501a42ac7b8077d021400000

KraloviceKralovice jsou město v severní části okresu Plzeň-sever se zhruba 3,5 tisíce obyvateli, katastrální území obce zaujímá 3979 ha. Obec je součástí Mikroregionu Kralovicko.

 

Znak-zihle

Obec Žihle se nachází v nejsevernějším výběžku okresu Plzeň - sever. Nejstarší historický záznam o obci pochází z roku 1238. Tehdy český král Václav I. směnou za Kožlany s lesem postoupil Žihli plaskému klášteru. V roce 1268 byla uváděna jako trhové místo.
Od husitských válek patřila Žihle k rabštejnskému panství a na městečko byla povýšena v roce 1559 Ferdinandem I. Habsburským. V témže roce byl na místě staré tvrze vystavěn renesanční zámeček, který stojí v obci dodnes. Za Třicetileté války byla Žihle dvakrát obsazena (1639,1645) švédským vojskem a vypálena. Poté bylo místní obyvatelstvo doplněno německými rodinami z okolí Horního Slavkova.